Begroting 2019

3. Bedrijvigheid

3.1.2 Bekendheid recreatief product

Wat willen we bereiken?

De VVV speelt een belangrijke rol in de bekendheid van Lingewaard bij toeristen en recreanten. Samen met de VVV en onze buurgemeente Overbetuwe zorgen we voor fiets- en wandelroutes. We maken reclame voor onze gemeenten als 'De Betuwe'. Die merknaam kunnen (recreatie)ondernemers vanaf 2018 ook gebruiken om hun product te promoten. We hebben samen met de gemeente Overbetuwe een beleidsplan en een actieplan toerisme en recreatie voor de jaren 2016 tot en met 2022.
De VVV wordt in 2019 het 'Gastheerschap De Betuwe'. Vanaf 1 januari 2019 sluit de winkel in Huissen. Samen met Overbetuwe werken we aan een nieuwe formule voor servicepunten met toeristische informatie. In onze gemeente komen deze o.a. in Huissen en in Bemmel.